| xbastanu a întrebat:

Sunt băiat si am parul scurt pe părții si lung cam 10 cm sus. As dori sa îmi spuneți daca stiti cum as putea sa îmi fac parul sa fie moale, fin si drept sa il pot da pe spate si sa îmi stea. Mi se cam ondulează si uneori e cam tare si lipicios (nu stiu cum sa ma exprim mai bine si ma gândesc ca asta ar putea fi de la șampoane), dar chiar as vrea sa stiu ce pot face in legătură cu aceste lucruri. Cei care stiti cate ceva despre acest lucru si ma puteți ajuta va rog să-mi spuneți.
Cel mai bun si folositor răspuns va primi FUNDA!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap si se usca ar trebui sa fie foame, iar cand e moale nu prea il poti da peste cap, cu ajutorul a putin fixativ!

Răspuns utilizator avertizat