| Ajutor324 a întrebat:

Va rog ajutați-ma si pe mine urgent! Unde pot găsi aceeași cămașă, același model! http://imgur.com/16Wreip

2 răspunsuri:
| GgAnett a răspuns:

Asta e o camasa simpla de baieti, gasesti oriunde, doar sa vezi ce numar iti iei, daca vrei sa stea la fel de stramt pe tine ia o marime mai stramta daca vrei sa fie putin mai largut atunci in functie de aia, sincer in poza e prea stramta pentru persoana repectiva de aceea se vede cum se trage la nasturi. e mai lasic daca e marimea potrivita pentru tine si mai elegant. dar ar trebui sa gasesti oriunde o camasa simpla alba de barbati un papion dragut, gulerul bine calcat si vei arata si iti va veni perfect

| Ajutor324 explică (pentru GgAnett):

Mulțumesc frumos! Cu toate ca m-am uitat pe h&m, bershka, Zara si...nimic,erau albe si simple dar diferite la guler sau nasturii cu distante mai mari intre ei.