| Aspirina30000 a întrebat:

Vreau sa imi pun un Flesh in ureche la salon dar nu am gaura facuta. Nu stiti, imi largesc gaura imediat dupa ce mi-o fac sau trebuia sa astept un anumit timp? Si cam cat m-ar costa largirea si flesh-ul?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Din cate stiu eu largirea se face pe anumite perioade, dupa o saptamana sau cateva zile. Costul nu il stiu.

| Anonime345 a răspuns:

Ar trebui sa astepti se vindeca gaura ca este ca si o "rana" si de abia dupa sa pui un flesh