| Oancea_ALex_1998 a întrebat:

Vreau să vă întreb dacă știți de unde pot lua ulei de ricin si daca este bun pentru cresterea barbii

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Farmacie sau magazine naturiste. In orice mall (farmacie nu garantez ca in toate vei gasi) la pretul de 10 lei, o sticluta mica..Eu am folosit pentru par si gene si chiar e bun

2 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Stai linistit ca nu ai ce face cu barba, e chiar enervanta si nasoala. Daca vrei ti'o dau pe a mea ca si asa am destula.

| Oancea_ALex_1998 explică:

Stiu ce spun cand zic ca vreau barba. Si mersi pentru indrumari