| zepo a întrebat:

Salut tuturor,
Ma numesc David si as vrea sa va intreb daca stiti de unde pot cumpara ieftin, perechi de adidasi Jordan. Si cel mai important, de unde pot cumpara sigur fara riscuri pentru ca am cautat si eu si am gasit multe site-uri chineze care spun ca ei iau adidasii direct din fabrica, o poveste credibilia dar nu vreau sa ma bazez pe asta, mai ales ca site-urile acelea nu au acele mici imagini PayPal sau Visa sau mai stiu eu ce care daca apesi pe ele te trimit undeva unde te asigura ca site-ul este sigur pentru transfer bancar. Neavand asa ceva am hotarat sa nu ma risc asa ca va rog foarte mult cine poate sa imi dea un site unde pot cumpara Jordan mai ieftin de 100$ si sigur.

Multumesc anticipat celor ce acorda atentie acestei intrebari.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai cauta pe www.okazii.ro - aici gasesti orice :D.

Răspuns utilizator avertizat
| zepo explică:

Din pacate pe okazii gasesti multe lucruri la mana a doua cea ce nu vreau. Un site, nu conteaza de unde, poate fi si din Thailanda dar sa nu aiba preturi de 3 milioane perechea.