| Robert89292819 a întrebat:

Salut! Caut si eu un site pentru a cumpara adidasi nike/jordan cat de ieftin si cat de sigur se poate. Ma ajutati cu niste site uri va rog?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Epantofi

| sierra1 a răspuns:

Cu eMAG nu gresești, nu iei țeapă

| Holiday a răspuns (pentru sierra1):

Doar daca este vandut direct de eMag, daca e de altii, pot fi si fake-uri.

| sierra1 a răspuns (pentru Holiday):

Pentru cumpărături de pe site-ul eMAG, discuți dacă e cazul, cu eMAG nu cu terți!

| Holiday a răspuns (pentru sierra1):

Degeaba discuti cu eMAG. Ei doar intermediaza tranzactia. Nu au nicio responsabilitate contractuala in ceea ce priveste provenienta, calitatea, caracteristicile, etc ale produselor vandute de altii pe platforma. La fel cum e si olx, de exemplu. Nu e responsabila platforma de teapa pe care ti-o iei de la un client care promoveaza produse acolo.

| sierra1 a răspuns (pentru Holiday):

Repet: nu discuți cu nici un terț!
Dar tu poți să-i dai inainte cu părerea ta. E doar a ta

| ReddY25 a răspuns:

Pe Emag

| Anonimboy111 a răspuns:

Footshop, farfetch, zalando, about you, sizeer, grid

| NicVal74 a răspuns:

Epantofi.ro footshop.ro

| Vasi16 a răspuns:

Salut,
Adidasi Nike / Jordan poti gasi aici : https://tsygg.com/......66cbebcee/