| 名無しん a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa va pun o intrebare ce ma framanta de o gramada de timp. In primul rand am 14 ani si aceasta este o intrebare, nu stiu cum sa o clasific. Imi creste par pe picioare (nu sunt paros) si de asta imi este frica sa port pantaloni scurti, nu vreau sa se rada de mine ca am par pe picioare sau sa fiu batjocorit. Nu stiu ce sa facin legatura cu asta. As vrea sa ma epilez dar nu vreau sa vorbesc cu parintii despre acest lucru. Sau ziceti-mi o metoda ce as putea face, observ ca toti baietii au par pe picioare dar mie mi se pare ca am cel mai mult. Si la ora de sport imi e frica sa ma duc in pantaloni scurti ca sa nu zica cineva ceva. Repet, nu am par pe picioare in exces adica foarte mult dar am aceasta frica. Imi place sa raman aici in anonimat pentru ca nu vreau sa stie cineva de problema mea. Va rog foarte mult sa imi dati raspunsuri foarte serioase si nu in bataie de joc.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omule, e normal pentru un barbat sa aiba par pe picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat epilat pare caraghioslaughing. Adica, parca are picioare de fata.big grin (fara supararebig grin).
Nu are de ce sa iti fie teama. Oricum, baietii nu se uita la picioarele altui baiat laughing, asa ca nu va observa!

| Bianca306 a răspuns:

Esti baiat nu ai ce face decat sa iti faci codite, cum sa iti iei parul de la picioare, daca ai par asta este nu trebuie sa te strofoci atata.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Fi serios, eu sunt fata si faceam in clasa a 4-a concurs cu baietii "cine are cel mai mult par pe picioare", chici ce, am castigat rolling on the floor (nu mai sunt asa si acum ca si eu am tot 14 ani)
da ce mare faza, fi tu insuti si dai in **** pe ceilalti, daca au ceva de comentat ignora-i si gata laughing si asa fetele rad mereu de baietii epilati pe picioare laughing
ps: numele tau e scris cu hiragana, nu? laughing

| Reigns a răspuns:

Io zic ca barbatii nu trebuie sa se epileze adica frate numa'fetele fac asta si tarfele masculinebatting eyelashes. Tu faci cum crezi dar eu zic ca nu ai de ce sa te epilezi si nu mai avea frica de ce zice lumea oh go on orice ai face ar gasi ceva de comentat, nu ii poti multumi pe toti, tu multumeste-te pe tine happy.

| RosyInferno a răspuns:

Este normal ca baietii sa aiba par pe picioare. Rareori vei vedea un tip care s-a epilat sau altceva. Nu-ti mai fa atatea griji, fiindca fetele nu comenteaza despre asta, iar baietilor chiar nu le pasa.

| 名無しん explică:

Multumesc mult pentru sustinere, ma simt mai bine chiar nu stiu cui sa ii dau premiul, o sa aleg cu greu big grin. Ma simt mult mai bine ca mi-am invins teama.