| Zambaretu1 a întrebat:

Voi ce ziceti(baieti/fete), cu i-ar sta unui baiat cu freza intr-o parte? gen Marco Reus?

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Mie,una imi place, insa depinde de fiecare pentru ca unora nu le sta bine.

| baru a răspuns:

Depinde de forma fetei si al capului!

| GutuvanMorgan a răspuns:

De ce nu incerci? ajuta-te cu putin gel > Oglinda iti spune cum arati

| Uza a răspuns:

Baietilor le sta cel mai bine cu tepi sau cu parul lasat normal, nu cu tot felul de tunsori si alte tampeni.

| alexblack00 a răspuns:

Iti dau un sfat intindeti parul cu placa in ce parte vrei tu baga putina ceara aranjeazal frumos in partea care vrei nici sa steie lipit de cap nici prea sus numa potrivit si dupa aia dai cu fixativ si il mai retusezi putin si iti va iesi ok daca ai si breton e bine sa il dai injos bretonu dar tot in partea in care vrei sa til facii sucees la frezat

| Sunnywaves17 a răspuns:

Depinde de forma fetei