| չﻨгﻪรէﻨĸ a întrebat:

Voi cum scapati de punctele negre?

Răspuns Câştigător
| felixmoxu a răspuns:

Am eu o solutie care chiar merge. Iei un ou din frigider dar sa fie de vreo 2 zile, separi albusul de galbenus si pastrezi doar albusul pe care il bati pana se face spuma. Dai pe fata cu aceasta si lasi vreo 10-15 min pana se face un fel de masca dupa care te speli cu apa. Simplu si folositor. fundita? tongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gumaa a răspuns:

Eu am un fel de benzi care iti scot punctele negre

| չﻨгﻪรէﻨĸ explică (pentru gumaa):

Dar de unde le iei?

| gumaa a răspuns (pentru չﻨгﻪรէﻨĸ):

Eu le.am luat de la dm happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scapi de ele definitiv trebuie un tratament recomandat de un medic dermatolog. asa doar ca sa le scoti poti si singur/a sa le omori, le storci dupa o abureala buna a fetei si aia este dar desigur, reapar