| cCristiannn a întrebat:

Salut
Vreau sa ma tund am parul mare
Am fata alungita.Am citit ca e foarte bine ca poti sa iti faci orice freza.Dar nu stiu daca o sa imi stea frizurile pe care le-as dori sad.
Am parul fin si voluminos, am ochii verzi si gurita mica laughing.
Ce tunsoare mi-ati recomanda? Ar fi bine sa fie urmata de si de o poza
Dau funda
Multumesc big grin

10 răspunsuri:
| oBuburuză a răspuns:

Sincer eu mi-as dori sa am parul ca tine, adica l-am avut dar am fost proasta ca l-am tuns si acum chiar numai pot sa-mi fac nicio coafura si numai imi creste deloc... poti incerca sa il tunzi filat, dar ai grija pana unde alegi sa il tunzi alege pana la sani fara umeri, iti zic din experienta!

| anaa5 a răspuns:

Filat..gen emo. dar nu ca emo. ti'ai sta bine cu parul filat! cauta pe internet poze si vei vedea cum zic. sper sa iti placa. funda?

| cCristiannn explică:

Ellla sunt baiat laughing

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru cCristiannn):

Stiu draga ca esti baiat dar cum esti u asa...astea ti se potrivescbatting eyelashes

| cCristiannn explică:

Chiar trebuia sa zic ca sunt baiat? straight face

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru cCristiannn):

Si "Obuburuza" crede ca esti fata laughing) si te cheama cristi smug

| cCristiannn explică:

Nu era vb de tine
pe OBUBURUZA o chema ceva cu Ella big grin
M-am tuns deja laughing

| cCristiannn explică:

Si hai totusi fara mistowinking

| GeorgianaZbant a răspuns:

Intra pe TAAZ.ro si ai acolo niste tunsori, pune o fotografie cu tine si vezi ce ti se potriveste.
Sper ca te am ajutat