| anonim6_4936 a întrebat:

vreau sa slabesc(sport fac)dar mananc intr-unasad vreau sa nu mai mananc(decat de 2 ori pe zi) dar ma simt slabita si ametitasad ce sa fac? sa beau apa mai multa cand ma simt asa? sau ce sa fac?sad plss help.mersi mult. fundita

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Nu poti sa mananci doar de doua ori pe zi :-|. mananca de mai multe ori, dar nu mult. si inainte sa mananci, bea apa si apoi mananca doar cat iti trebuie, nu pana nu mai poti. si fa si ceva exercitii. sari coarda, alearga... vezi tu tongue.

1 răspuns:
| diana_6879 a răspuns:

Dinainte sa iei masa bea fff multa apa.cat poti tu de multa. astfel iti va scadea pofta de mancare si vei manca mai putin. incearca sa nu mananci grasimi, dulciuri si s amanci multe fructe legume salate si verdeturi. alergi seara este si sanatos dar te si ajuta sa slabesti si oriunde mergi alergi pana acolo. poti sa faci si abdomene, flotari etc mai cauti pe net niste exercitii pentru sport (eu nu prea sunt buna la sport si nu prea stiu ce aporturi mai sunt scuze) FUNDA PLZZZ...