| Steff52 a întrebat:

As dori sa slabesc aproximativ 10 kg.Se spune ca este bine sa faci sport pe langa dieta.dar eu ma simt slabita si nu prea reusesc sa fac sport ca lumea.Ce regim sa tzin? Sa nu mananc nimic consistent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Eu tin dieta dukan, e o dieta care da rezultate garantate si iti si pastrezi greutatea, deoarece e construita pe etape, o sa iti dau link'ul sa te uiti la toate rubricile(retete, regim, activitate fizica etc.), citeste tot si poti intra si pe profilul catorva persoane sa vezi ca multi incep de la greutati mari de aproape 100 kg si ajung pe la 88 kg la jumatatea dietei. Daca vrei mai multe informatii poti sa ma intrebi.

http://www.google.ro/......http?/url