Întrebare recomandată | Muscă_Oana_1992 a întrebat:

zilele astea m-am gandit ca ar fi frumos sa imi transform hobby-ul intr-o mica afacere, de aceea m-am apucat de facut bratari kabbalah (cele cu fir rosu). intrebarea mea este, unde as putea gasi charmuri DE ARGINT, plachete link pentru a putea fi gravate? Va multumesc si sper sa imi raspundeti la obiect. ca charmuri care nu sunt de argint stiu unde le gasesc. pe mine ma intereseaza doar de argint si in special placute pentru gravat. mersi!

Răspuns Câştigător
| lazarc a răspuns:

Aliexpress.com

7 răspunsuri:
| mius a răspuns:

Ebay

| Pleistoros a răspuns:

Amazon

| alexcatana a răspuns:

EU FACEAM SI EU CEVA de genul :) daca le faci frumoase ai putea avea succes. promoveaza-le pe facebook, twitter, si FA-TI UN SITE! mie mi l-ai facut baietii de la www.websignal.ro

| SmecherDeOradea a răspuns:

Knowyourmeme.com

| Mariay2k a răspuns:

Http://www.samargelim.ro/charmuri-c-97.html sper ca te-am ajutat :)

| Muscă_Oana_1992 explică (pentru Mariay2k):

Aici nu se gasesc placute de argint pe care sa gravez

| Muscă_Oana_1992 explică:

Precizarea pe care vreau sa o fac este ca am nevoie de site-uri sau magazine din Romania. nu din afara. merci!