| alexandero a întrebat:

Salutare am un tricou cu maneca lunga! as putea cumva sa port un ceas pe mana? si cum sa-l pun pe mana pe maneca sau maneca mai sus si pun pe mana?

Răspuns Câştigător
| EmaTanase a răspuns:

Pai ceasul il pui normal si poti sa ridici un pic maneca doar un pic deasupra ceasului. Dar am vazut la multe persoane ca-l tin si pe maneca. Dar te sfatuiesc sa faci asa adica sa-l pui direct pe mana normal happy Funda?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pune-l pe mana.

| Zenithf a răspuns:

Daca maneca ii larga, atunci poate sta acoperit de maneca, cand ridici mana ca sa vezi ceasul oricum se sufleca maneca singura.
Daca maneca ii mulata, atunci trebuie sa o sufleci putin ca sa iti poti pune ceasul.

| CristianCRS a răspuns:

Nu exista sa pui ceasul deasupra manecii! Pui ceasul pur si simplu normal pe mana si lasi maneca sa se aseze natural.

| Buburuza2222 a răspuns:

Poti ridica putin mai sus maneca si iti pui ceasul dar in nici un caz nu pui ceasul peste maneca!

| DjZyZu a răspuns:

Ridica maneca si dupa aceea iti pui ceasul iar apoi tragi maneca dar mai lasi sa se vada putin din ceas sa nu lasi maneca in sus sa dai dovada de COCALAR