| Dianna04 a întrebat:

As putea sa port un ceas de mana in compania unui hanorac?

8 răspunsuri:
| FunnyLoOVe a răspuns:

Daca modelul ceasului este sport, il poti asorta la un hanorac, dar daca este un model mai elegant, cu siguranta nu.Depinde de modelul ceasului.

| Amelia94 a răspuns:

Desigur, insa ceasul sa fie sport ca sa se potriveasca cu hanoracul, daca ceasul este mai elegant va crea un contrast urat.

| Ciuuf a răspuns:

Da!
Merge si cu manecile ridicare (la pover ce zici?)

| AnnaAnnne a răspuns:

Cred ca manecile de la hanorac nu prea i.ar permite sa se vada, deci nu, nu are rostwinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Da dar sa fie sport si sa ai manecile ridicate.

| FailL a răspuns:

Daca ceasul e sport, da. daca e argintiu, auriu etc, nu merge.

| Rsganne a răspuns:

Depinde de ceasul care il porti si de hanorac. Daca ceasul este sport, e ok.

| bibi4500 a răspuns:

Depinde de ceas...dar in general ar merge.Sa fie sport(merge cel mai bine)