| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, as vrea un sampon bun anti matreata sad. Am incercat o multime si nu au dat roade, si ma spalam des (nu excesiv).

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Incearca nivea anti matreata:* il foloseste verisoara mea si e multumita:*

| ICanSeeAll a răspuns:

Clear e chiar bun.

| andrul a răspuns:

1.Eu am folosit head&shoulders si chiar am fost multumita.
2.Incearca sa gasesti 2 sampoane pe care sa le alternezi.Iti spun asta pentru ca dupa ce folosesti un sampon mai mult timp scalpul se obisnuieste cu ingredientele din el si vezi ca samponul nu mai are niciun efect pentru tine.Asa ca incepi sa il folosesti pe al doilea.Si cand al doilea nu mai te multumeste incepi din nou sa il folosesti pe primul samd.
3. Unui sampon antimatreata ii ia cam 3-4 spalari pana sa observi tu ca isi face efectul cu adevarat asa ca daca obervi ca nu da rezultate din prima mai testeaza-l si abia dupa ce vezi ca nu are niciun efect treci la altul.
Sper ca am fost de ajutor.big grin

| Dixxie_9760 a răspuns:

Samponul Nizoral de la farmacie e cu adevarat bun, dupa prima spalare te-a scapat de matreata. Intr`adevar e un pic mai scump dar merita banii. Funda?big grin