| LittleLady a întrebat:

Hey! Voi ce sampon anti-matreata folositi? Am incercat pana acum o multime de produse dar nu prea functioneaza!sad

6 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

1.Wash and go
2.Head&shoulderls
Iti recomand sa te duci la un salon si sa intrebi o coafeza din aia care spala pe cap.Stiu ca ti-e putin rusine dar cred ca iti va fi de ajutor.
Succes

| SmartLier a răspuns:

Daca sampoanele nu functioneaza..iti recomand inainte sa te speli cu sampon sa te clatesti cu otet amestecat cu apa.
Bafta!

| JohnCena02 a răspuns:

Head&shoulderls si clear

| summerparadise a răspuns:

Incearca un sampon pentru par gras. Acum ceva timp am auzit ca matreata se face ca nu-l clatesti bine...succes!

| Roxy_Roxana_1996_hxh7 a răspuns:

Buna si eu am avut aceiasi problema ca si tine dar acum folosesc wash and go doar sampon fara balsam si sa stii ca nu am m-ai facut matreata sper sa iti fiu de ajutor happy bye

| Vreib a răspuns:

Depinde de fiecare in parte. eu folosesc clear happy