| Com3 a întrebat:

Salutare.
Ce incaltaminte ar merge la Blugi negri si camasa alba?
Pantofi sau tenisi? Si de ce? laughing
Ce culoare, si daca ati putea sa-mi dati niste poze cu "exemple"
Dau funda, multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| izabella0005 a răspuns:

Eu as purta cu tenisi, preferat albi.
Dar cred ca mai bine cu pantofi, dar depinde de care (trimite o poza, ceva)

| Unmiliondevise a răspuns:

Depide cat de eleganta este camasa sau chiar si stilul blugior conteaza.
Daca esti baiat:
Mie una sincer imi place foarte mult cum le sta baietilor cu converse albe, dar blugii sa fie putin mai stramti. Arata foarte bine si pantofi sunt okey dar eu merg mai mult pe stilul american

| Com3 explică (pentru Unmiliondevise):

La ceva de genul ma gandeam si eu, dar ar merge camasa bagata in pantaloni si tenisi? happy
Sau e prea elegant, pentru tenisi?
De obicei am purtat pantofi, dar de data asta am zis sa ''incerc si altceva''

| Unmiliondevise a răspuns:

Da poti sa o bagi in pantaloni dar sa nu o "infigi" prea tare