| prye a întrebat:

Salutare in curand trebuie sa merg la un majorat la un baiat si nu am nici o idee despre cadou ma puteti ajuta cu ceva idei? Buget200-250 RON
Ceva original care sa impresioneze

Răspuns Câştigător
| Mititica_6301 a răspuns:

Eu zic ca ar fi msito sa ii faci cadou un tricou personalizat happy e funny si chiar misto, acum depinde si cum il personalizezi. poti sa pui niste poze cu tine si cu el, ceva misto nah, doar tu stii... mie mi se pare fain. sper ca te-am ajutat, fundita?batting eyelashes :*

2 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Mai bine ii dai lui baniii:d o sa se bucure mai mult.big grin

| rZv995 a răspuns:

Un parfum sau ceva imbracaminte!