| Masulica a întrebat:

Salutare,prieteni TPU!
As vrea sa am o coama mare,frumoasa si bogata,dar,in schimb am un par mic,deteriorat,scurt,rar,nu e frumos de loc...
Daca stiti ceva pentru ati indesi parul,scrieti-mi masti ce-o fi,ce stieti aia scriti, si daca ati mai sti ceva pentru cresterea parului, ar fi superbig grin
Mersi de ajutor!
Vam pupat!

3 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Hei,Salutare Masulica.

Spala-te cu samponul Wash&Go.
Si cauta un balsam pentru indesirea parului.
Nu te spala pe par in fiecare zi. nue bine. te poti spala de doua ori pe saptamana!
Apoi sa numai folosesti placa de par, ondulatorul. si uscator rar sau deloc.
Pentru cresterea parului uite niste masti: http://www.dietetik.ro/......11352.html
Si in fiecare seara vreo 10 mine, mangaieti scalpu parului cicrcular de sus in jos. nu uita! cam atat sper ca te-am ajutat. te pup :-*

| Masulica explică (pentru Imstrong):

Mersi mult pentru ajutor:*:*:*
dar nu folosesc nimic din toate acestea fiind ca am parul drept
dar oricum iti multumesc frumos

| Imstrong a răspuns (pentru Masulica):

Cu placere, draga mea! happy