| mihaita3vip a întrebat:

Sa zicem ca am o intrebare care ma framanta tare mult, imi doresc foarte mult sa-mi fac o frizura ca a lui Bogdan Vladau sau a lui Victor Slav si nu pot sa zic ca nu stiu cum sa ma exprim dar vreau sa imi iasa bine frizura, daca ma poate ajuta cineva?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Eu daca ma duc la coafor si ii spun numele frizurii pe care am vazut-o ii iese praf de imi vine sa ma tund la chelie.mai nou scot la imprimanta poza cu frizura si ii arat doamnei respective.asa esti sigur ca iti iese bine.si daca nu ii iese ii spui"bai femeie ti se pare tie ca seamana parul lui cu al meu?"

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Iei poza pe telefon si te duci la salon si i-o arati

| mihaita3vip explică:

Mersi fain chiar inainte de a vedea raspunsu asa m-am gandit sa fac, tanks