| IonutFz a întrebat:

am si eu o intrebare. ca prin urmare este >~ Stiti tatuajul lui Bogdan Vladau... aceela cu triunghiuri dupa pana stanga. Oare cat m-ar costa sa-mi fac si eu unu-l caut de multa vreme aceest raspuns si vreau sa stiu sigur ca imi este rusine sa ma duc la un Salon de Tatuaje si sa intreb. Dar vreau sa stiu un raspuns sigur dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine te duci la ei si intrebi. Ca sa nu pari "cheap", intrebi daca il poti face, cat dureaza, cat costa si daca ai nevoie de programare. Adica nu ti-ar fi rusine sa il faci dar ti-e rusine sa intrebi?

| Andreea_Roxana_1991 a răspuns:

Tatuajele au pretul in functie de marime, complexitate, culori. trebuie sa iti faci o programare sa stabilesti modelul si marimea potrivita tie, apoi artistul iti calculeaza pretul. ca si un sfat: nu copia tatuajele altora. s-ar putea ca mai tarziu sa iti mai placa. si ce o sa raspunzi persoanelor care te vor intreba ce inseamna? ca l-ai facut doar pentru ca X il are? mi se pare culmea copiatului.
eu l-am recomandat tot timpul pe https://www.facebook.com/ghimisicatalintatuajetimisoara asta daca esti din Timisoara sau imprejurimi