| GabrielStn a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi parfumul Pure Gold by Mary Chess in Romania? Il caut de ceva vreme, dar l-am gasit doar pe site-urile altor tari, gen amazon, ebay, etc.

7 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Eu locuiesc in afara si intamplator l-am vazut chiar ieri intr-un magazin. Acum...cum te ajut? laughing

| GabrielStn explică (pentru Roxin):

Pai asta e problema. transportul, care nu e destul de ieftin si risc sa dau de 5 ori mai mult pe transport decat pe parfum. big grin Asta e motivul pentru care incerc sa il gasesc in Romania

| Roxin a răspuns (pentru GabrielStn):

Lasa-ma sa ma interesez sa vad cam cat costa transportul si poate ti-l trimit eu.

| GabrielStn explică (pentru Roxin):

Ok. Multam mult omule big grin

| Roxin a răspuns (pentru GabrielStn):

Tinem legatura aici. Nu imi amintesc ce pret avea, dar nu conteaza. happy

| GabrielStn explică (pentru Roxin):

Nu e problema, dar eu intru destul de rar aici.

| Roxin a răspuns (pentru GabrielStn):

Pai atunci da-mi add aici si vedem unde discutam.