| valeryan4 a întrebat:

Salutare.Sunt baiat si am parul destul de mare si foarte moale, bretonul il dau intr-o parte deasupra ochilor problema este ca nu prea sta cum vreau eu si la cea mai mica suflare a vandtului parul zboara in toate directiile ma gandesc sa folosesc o ceara de par pentru ai da forma dar am inteles ca ceara de par nu prea este ox pentru parul moale si lung voi ce recomandati?

4 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Dacă vrei rezultate de durată poţi încerca un tratament pentru părul subţire, se găsesc peste tot. Le poţi lua şi de pe net. Dezavantajul e că o să dureze, şi până o să ajungi să ai părul ceva mai rezistent o să te saturi şi, în final, tunzi. Gelul iese din discuţie, asta dacă nu vrei să te trezeşti cu eu ştiu. vreo colonie de micuţe vietăţi acolo, oricum Gelmets are not funny anymore. Ai putea încerca ceara spray, ca să îl ţii puţin în loc, sau spumă, dar asta e un pic cam puternică. Ceara spray mi se pare cea mai bună alegere, dar ca să fii sigur, încearcă mai multe produse şi branduri diferite, şi vezi care ţi se potriveşte cel mai bine.

| ionutalex13 a răspuns:

Parerea mea e sa mergi sa vorbesti cu un frizer el este cel mai in masura sa te sfatuiasca

| KуКлА a răspuns:

Eu ti-as recumanda gel pentru par"Nova"

| Antistescu_Lumiaris_1988 a răspuns:

Spuma de par dar nu in cantitati mari si aplicat pe parul ud apoi il usuci in forma dorita, dupa uscare putin fixativ si gata!