| WathingForLovee a întrebat:

Salutare toata lumea! Am si eu o intrebare : Cum sa-mi fac sa imi stea parul ca la Max (Maxsipunct ), cum ar trebuii sa-i zic la frizer sa ma tunda, cu ce ari trebui sa ma dau, P.S am doua vartejuri in fata, unu pe o parte si unu pe o parte. Daca gasiti vreun tutorial pe youtube sa ma invete cum sa mi-l fac exact ca alui as ramane recunascator. DAU FUNDA VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| llMeowll a răspuns:

Inecrca sa te speli pe cap (ai nevoie de gel) lasi capul in jos si te dai cu gel si tragi de el in sus iti aranjezi cum vrei parul si te uiti la o fotografie cu el... sigur o sa iti iasa tie, succes funda te rog