| Naaughty a întrebat:

Salutare Tpisti!
Vreau sa ma duc la niste hairstylisti profesionisti asa ca mam interesat pe net cel mai bun salon din iasi.
Am gasit Irina Schrotter, salonul din iullus mall, numai ca nu stiu exact daca tunde si barbati si nu stiu pretul? Am inteles ca o tunsoare e in jur de 4-5 milioane laughing
Imi puteti spune daca tunde si barbati si care este pretul? Si imi puteti spune exact daca e chiar cel mai bun salon din iasi?

1 răspuns:
| Quanah a răspuns:

Cel mai simplu : Te deplasezi pana acolo, si te uiti la preturile, care in mod normal, trebuie sa fie afisate. Si zabovesti ceva vreme pe acolo sa vezi cum isi fac treaba cucoanele / barbatii angajati la acel salon happy