| Naaughty a întrebat:

Am auzit ca cel mai bun salon de frizerie din iasi e salonul: Irina Schrotter. E adevarat?
SPuneti-mi va rog preturile la un tuns profesionist la salonul irina si pana la ce ora au ei deschis.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Eu, sinceră să fiu am auzit de Royal Beauty Center
Tel: 0749.944.944, Str. Moldovei, nr. 26-28.
Nici Dada Blu nu este mai prejos.Tel: 0232.210.558, 0751.567.609
str. Theodor Burada nr. 3.
În opinia mea, Irina Schroter nu se poate ocupa la fel de bine şi de modă şi de coafuri... Dar repet este doar părerea mea.
O zi cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| Naaughty explică:

Am fost si la irina schrotter si la maviov. La nici una din ele nu a fost multumit. Pana am fost la Salon Freestyle si m-a tuns Eusebiu Buzdea, care m-a tuns super tare big grin. Parerea mea: Du-te la Freestyle.