| frosty98 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare cam ciudata de data asta.Cum imi pot face parul sa semene cu cel din anime si ce ar trebui sa folosesc ca sa ii schimb culoarea? Daca cineva stie vreun tutorial sau ceva in legatura cu asta dati un linkhappy. Mentionez ca sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| Bianca145 a răspuns:

Pai nu stiu poti sa iti cumperi o crema d epar ca un fixativ care dupa ce te dai iti aranjezi parul cum vrei tu si asa ramne.Si de culoare poti sa te vopsesti, ssau sa te dai cu spei albastru de metil, sau poti incerca asa sa sumperi hartie creponata ce culoare vrei ti-o pui pe par si dai cu apa daca ai parul mai deschis e ff bine ca s eobserva dar si daca e inchis tot se observa.ps sunt fata
funda plss

1 răspuns:
| Bianca145 a răspuns:

Pai nu stiu poti sa iti cumperi o crema de par ca un fixativ care dupa ce te dai iti aranjezi parul cum vrei tu si asa ramne.Si de culoare poti sa te vopsesti, ssau sa te dai cu spei albastru de metil, sau poti incerca asa sa cumperi hartie creponata ce culoare vrei ti-o pui pe par si dai cu apa daca ai parul mai deschis e ff bine ca se observa dar si daca e inchis tot se observa.ps sunt fata
funda plss