| Nikcoletta a întrebat:

Am o întrebare cam ciudată, am cunoscut un băiat din Marea Britanie care seamănă cu Justin Bieber seamănă cât de cât cu el şi e tot zodia peşti. (ceea ce m-a pus pe gânduri)
Zodiile au legatură cu aspectul fizic? Sau se mai întâmplă ca oamenii să semene între ei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce faci cu fostul iubit care ti-a spus ca mai puteti tine legatura?

| VoidEternal a răspuns:

Zodiile nu au legătură cu nimic. Punct.

| wildthing a răspuns:

Zodiile sunt doar baliverne.
Se intampla ca oamenii sa semene intre ei, dar mi se pare ridicol sa presupui ca are legatura cu faptul ca ar fi nascuti in aceeasi zodie.

| haileewatson a răspuns:

Se intampla ca oamenii din aceeasi zodie sa aiba trasaturi asemanatoare. Poate fi doar o coincidenta sau nu... nu o sa stim vreodata sigurwinking

| catelushatha69 a răspuns:

Am auzit ca justin biber are clone, eu zic sa incerci