| DDCC a întrebat:

Bună TPU!
Postez o întrebarea la rugămintea unui prieten.
Tratamentul după operație, pentru cancer de sân, este gratuit in România?
Cât mai multe detalii dacă se poate.

Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

La câte s-au schimbat în sistemul nostru medical sincer numai știu, înainte da era decontat de casa de asigurări acum posibil să fie parțial.