| YoYo09 a întrebat:

Salutare tuturor! Maine as vrea sa ma duc sa ma tund, imi puteti spune cum m-as putea tunde?

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Esti baiat, nu? Poti sa iti faci "bradut" [fetele sunt inebunite dupa asta] poti sa ii spui sa iti ia de pa margini si sa iti faca linii cu masina, poti sa ii spui sa nu iti i-a mult din lungime si sa ti-l dea cu o substanta ca sa stea drept [cum avea Bieber cand s-a lansat ] sau un breton pe o parte filat. Daca nu te-au ajutat sugestiile mele poti intra si aici http://www.google.ro/......tp?/search sau poti intreba acolo unde te tunzi, cum ti-ar sta bine. Sfatul meu este sa intrebi un stilist cum ti-ar sta bine, si sa te tunzi la un salon cat de cat bun, nu "la frizeria lui bunicu' "! Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut si eu trebuie sa ma duc maine si nu stiu cum m-am gandid la: Un numar tot capul sau mai scurt in parti si sus filat sau cu 3 in parti si sus mai mare! Altfel nu ai cum decat o tot capul! Pa, pa!

| 01rukia01 a răspuns:

Tunde-te ca skrillexrolling on the floor