| anonim_4396 a întrebat:

Salutari tututrorhappy. Cine ma poate lamurii si pe mine cu vopseaua de par. De curand m-am hotarat sa-mi schimb culoare parului [am 17 ani] si nu sunt experta in cumpararea unei vopsele; am inteles ca este cu amoniac/fara. Care anume mi-ar distruge parul si care mi l-ar distruge mai putinlaughing?

1 răspuns:
| karellia58 a răspuns:

Iti recomand cu incredere vopselele Syoss, sunt super bune, pret cam 20 de lei in functie de magazin. Spor la vopsit!