| Awwwww a întrebat:

Vi se pare potrivit pentru banchet o rochie alba cu dantela simpla; daca da, ce fel de papuci se potriveste mai bine, cu toc, ortopedici (si ce culoare), ce culoarea sa aiba plicul si cateva accesorii.

P.S : avand in vedere ca eu sunt mai scunda de statura happy

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

As adauga niste pantofi albastri sau visinii cu un toc gros caci ai stabilitate mai mare pe ei si suntsi draguti.La plic nu stiu ce sa zic...sa se asorteze cu pantofii si niste acesorii finute caci deja ai dantela la rochie si sa nu para incarcat dupa.

| DiaAndra a răspuns:

Si rochia mea de banchet este cam tot asa.Eu am pantofi cu toc de vreo 11 cm si sunt argintii....ar merge si niste pantofi crem.