| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna tuturor fetelor, ce ojă folositi vara asta? Atît la mîini cît si la picioare?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

laughing.
chiar te intereseaza subiectul?
la maini sunt data cu oja rosie iar la picioare aurie.(momentan).

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kasia):

Mersi mult, da, este un subiect interesant nu crezi?

| Kasia a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu credeam ca pe un baiat/barbat il intereseaza acest subiect.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la cele reci la cele neutre!
Pa, pa.

| cat a răspuns:

Mie imi plac vara culorile mai tari si ca marca prefer OPI sau Nabi parfumata http://www.crownfashion.ro/catalog/fun-cosmetics-546110

| Wøodenpints a răspuns:

Cred că ar trebui să te preocupe mai mult halul în care chinui î-ul ăla decât cu ce ojă se dau alții. Zic și eu.

| Kasia a răspuns:

Nu stiu, mi se pare un subiect abordat doar de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Folosesc mai mult oja transparenta.
Te pup!

| ALEX2402 a răspuns:

Eu am o sora care foloseste oja transparenta pentru a-si intari unghiile