| anonim_4396 a întrebat:

Se mai creste dupa varsta de 17 ani in inaltime? daca da. cati CM? FUNDA

3 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Depinde de fiecare unii cresc in inaltime, dar altii nu. De ex fratele meu a mai crescut dupa 17 dar ti-am sp depinde de fiecare organism. big grin

| R0R0 a răspuns:

Depinde de fiecare in parte.Eu nu cred ca se mai creste.

| Mitărci_Deceneu_1999 a răspuns:

Da de ex eu la 15 ani aveam un metru si o flegma si dupa la 17 am mai crescut 1 metru deci se poate dar trebui sa mannci multa fasole si sa faci laba cel putin o data pe zi si o sa crestiwinking l; 0winkingwinking