| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Se mai poarta blugii skinny la baieti ca in orasul meu pe toti i-am vazut cu asa ceva?

6 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Mie sincer nu mi se par atat de interesanti. O sa arati putin cam gay, sincer. Nu te imbraca numai cum "se poarta", imbraca te cu ce ti place si in ce te simti bine. Si daca i ai vazut pe toti baietii din orasul tau cu astfel de pantaloni crezi ca daca ti ai lua si tu iesi in evidenta? Crede ma, nu vrei sa fi la fel ca altii. "Rasfoieste" magazinele (si cele online) si alege ti ceva cu care sa etapezi, toti te vor admira daca vei purta ceva diferit de ceilalti. Parerea mea happy Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| gegeoani1 a răspuns:

Da se poarta la ora actuala in europa cel putin se poarta foarte mult mai aleas in randu adolescenltilor ( 14-25 ani ) si eu sunt vanzator de haine la mana a-2-a si am foarte mare cerere pentru ei...

| Antonela07 a răspuns:

Se poarta si la fete si la baieti(mai ales la petreceri)

| Antonela07 a răspuns:

Se poarta si la fete si la baieti(mai ales la petreceri)

| Antonela07 a răspuns:

Se poarta si la fete si la baieti(mai ales la petreceri) Cu un top o sa arati de nota 10