| AndreeaRullz a întrebat:

Se mai poarta lacurile de unghii cu sclipici?big grin

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca tie iti place ce mai conteaza daca se poarta?happylove struck

| Paris a răspuns:

Parerea mea?
Se poarta ce iti place!

| EUSIATIT a răspuns:

Depinde de gisturi. parerea mea daca esti adolescenta e frumos manichiura frantiuzeasca nu. sclipiciuri. vrei sa stralucesti. ok dar nu e foarte elegant sau in trend

| DianaLostInDreams a răspuns:

Nu conteaza ce se poarta, conteaza ce iti place.

| vyo a răspuns:

Cred ca tot ce ne place se poarta caci pana la urma noi facem moda.

| AlecSSyA a răspuns:

In 2010 nu mai este la moda lacul de unghii cu sclipici, dar fiecare face ce vrea.Se poarta nuantele indraznete si tari combinate si poti aplica sclipici pe un model facut pa deja data cu oja.Se vede frumos si sclipiciul iti va scoate in evidenta unghiile, oricum nu se mai este cool sa asortezi unghiile cu o piesa de imbracaminte.

| ChibiRose a răspuns:

Pai, desi nu sunt la moda, conteaza mai mult sa-ti placa si sa se asorteze.Cand iti sta bine cu un lucru, nu conteaza daca e la moda sau nu, te va face sa arati grozav oricumwinking. Incearca sa dai lacul cu sclipici pe o oja roz daca e sclipici argintiu, pe oja neagra daca e sclipici roz, contrastul va scoate in evidenta unghiile.

| ChibiRose a răspuns:

Cine tot da stupid?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozul natural va fi mereu la modawinkingla fel si lacul simplu(para sclipici), la fel si manichiura frantuzeascawinking. Nu stiu daca mai e la moda lacul cu sclipici, dar daca tie iti place nu are nici o importantawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place.si sclipiciul si strasurile, si cerceii pentru unghii.am o gramada.nici nu stiu pe care sa le mai pun.

| marinela_9969 a răspuns:

Daca tie iti place ce mai conteaza daca se poarte?:*:X

| bicolor_1613 a răspuns:

Nu!
Categoric nu!

| diana_4908 a răspuns:

Nu cred ca se mai poarta dar daca tie iti place e okwinkingwinking:*