| Caramelll a întrebat:

Se mai poarta parul creponat?

Răspuns Câştigător
| LastSong a răspuns:

Hey:*
Nu conteaza ce se poarta[ parerea mea].happy
Conteaza ce-ti place tie.
:*big grin

| Caramelll explică (pentru LastSong):

Stiu dar intreb asa informativ, rar vad persoane cu parul creponat si ma intreb de ce. :*

| LastSong a răspuns (pentru Caramelll):

Nu stiu de ce nu mai poarte fetele parul creponatthinking mie una imi place foarte mult

| Caramelll explică (pentru LastSong):

Si mie.

| LastSong a răspuns (pentru Caramelll):

Multumesc de funda:X:*

6 răspunsuri:
| CrissuLinii a răspuns:

Da. Sincer se poarta. Rar vezi asa ceva poate ca unii oameni nu au avut timp sa iti faca, sau chiar nu au stiut. Sincer se oarta si daca tie iti place asta conteaza. Baietii nu prea sunt in topul ce se poarta sau ce nu Ei habar nu au. Deci fa ce vrei:* E decizia ta. Daca vrei sa porti nu te opreste nimenihappy