| vanessavane a întrebat:

Se mai poarta sa te vopsesti blonda la varfuri ca Antonia?
happy

Răspuns Câştigător
| loveinshadow a răspuns:

Da Ombre Hair, inca se poarta. Insa depinde mult si de nuanta parului tau ..pentru ca blondul de zici tu trebuie sa fie cu o nuanta sau 2 mai deschisa decat parul tau. Adica se vopseste in degrade. Ai grija, cum te vopsesti. Poti incerca de asemenea ombre colorat. Adica sa iti vopsesti parul in nuante tari ( vopsea, nuantator, cat si medicamente precum gentiana, castelani etc ). E mai usor si nu necesita decolorarea parului.

20 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Da,se mai poartă. Chiar și eu sunt vopsită așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand e la moda sa fi sclav? straight face

| vanessavane explică (pentru anonim_4396):

Intrebam pentru ca nu sunt hotarata...iar acest stil nu este sa zici ca iti faci tot parul o culoare e mai mult o 'fita'. si chiar are rost intrebarea mea pentru ca este ceva putin mai neobisnuit pentru NOI... abia de cand s-a facut Antonia au inceput multe fete sa se vopseasca asa. Sper ca m-am facut inteleasa! Daca din intrebarea mea ai constatat tu ca as fi o 'sclava' este foarte trist pentru tine happy :*

| vanessavane explică (pentru anonim_4396):

Plus ca, daca stiai ca nu imi esti de ajutor puteai sa numai comentezi nimic la intrebarea mea. Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru vanessavane):

Esti o sclava a modei nu in alt sens happy, nu trebuie sa te superi pe mine inutil ca eu nu insemn nimic pentru tine, si sanatatea ta e mai importanta decat vorbele altora happy.
In orice caz. Nu trebuie sa te iei dupa moda, trebuie sa alegi ce ti se potriveste si ce te caracterizeaza pe tine. In plus sa iti stea si bine, sa fie o armonie intre parul tau si ombre.
Eu ador parul roscat si nu stau sa-mi dea cineva verde ca se poarta sau nu, odata ce imi sta bine e ok.
Si nu te-am atacat.

| Alllllexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate la faza cu scavul modei, ma enerveaza persoanele de genu, te sustin!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Si pe mine straight face. Ma rog zi de zi sa se faca o moda cu vopsirea parului roz de pe craci si de pe unde mai stim noi si sa se poarte blugii decupati acolo, sa mai vedem cine mai e atat de " fasionist ".
Mai e si tampenia aia cu bluzele cu vedere la abdomen si colantii, acum toate le poarta chiar daca dau impresia ca sunt in al doilea an de sarcina.

| Alllllexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Mda, ar fi tare faza, lollaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Nu rade, peste 2 ani o sa fi obligata sa te conformezi!laughing)

| Alllllexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,cand o zbura porcu pun eu botu la prostiile alea!laughing)) Lasa ca se conformeaza ei si pentru minelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Noi! laughing

| vanessavane explică (pentru anonim_4396):

Nu sun o sclava a modei...Chiar nu sunt genul de persoana sa poarte o haina sau ceva doar ca este la moda...Iar in cazul cu parul' bineinteles ca trebuie sa imi stea si bine, ca acum daca e la moda sa te faci albastru in cap hop ma fac si eu. Nu m-am referit la acest lucru, eu am adresat aceasta intrebare doar pentru faptul ca nu sunt o persoana foarte nonconformista sau excentrica ca sa port orice. Nu consider ca a te vopsi asa este ceva foarte extravagant dar totusi nu este o singura culoare banala (saten, roscat, brunet etc) si de aceea am pus aceasta intrebare! Oricum iti dai seama ca tot ce fac eu vreau fac asa daca imi sta bine dar voiam sa vad si ce zic altii. Si stiu ca nu m-ai atacat doar ca m-ai inteles gresit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru vanessavane):

Am interpretat, scuze happy. Sper sa-ti laca cum o sa fie daca te faci.

| vanessavane explică (pentru anonim_4396):

Nu face nimic, poate si eu m-am exprimat gresit...Mersi!

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Se poarta ce-ti place tie.

| oBuburuză a răspuns:

- eu m-am facut asa si chiar imi place ce a iesit; si nu conteaza daca e la moda sau nu...

| Alllllexandra a răspuns (pentru oBuburuză):

Te'ai facut singura sau la salon?

| oBuburuză a răspuns (pentru Alllllexandra):

Singura happy... si chiar iese frumos!

| CocolinoRawwr a răspuns:

Da, se mai poarta!

| CurvăCurvă a răspuns:

Da. :3