| MCRgurl a întrebat:

Se mai poarta tenisi si bascheti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sigur ca da, dar nu in epoca iernii ca iti ingheata picioarele.

| MCRgurl explică (pentru mgtow):

Daca porti bascheti foarte lungi de piele si ceva calduros inauntru nu iti ingheata. oricum ai funda

| mgtow a răspuns (pentru MCRgurl):

In fine, macar tenisii stii ca sunt subtiri si ai riscul de a aluneca daca calci pe gheata.

| MCRgurl explică (pentru mgtow):

Stiu dar port in fiecare zi ce am zis mai sus fiecare zi de iarna

11 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Da se poarta doar adac vrei s afi mai cu mot schimba sireturile vechi cu unele colorate

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro, gasesti o gama mare de tenisi Lee Cooper produse cu preturi foarte mici, produsele sunt originale si se livreaza direct din stoc la tine acasa! O zi bestiala!

| Andr3e a răspuns:

Da si normal. fundita

| smile20000 a răspuns:

Da, se mai poarta. Chiar azi am purtat tenisi.

http://super-imagini.blogspot.com/

| andra15 a răspuns (pentru smile20000):

Imi place situl cu animale!

Răspuns utilizator avertizat
| AstralConfessor a răspuns:

Cu siguranta, dar acum cu frigul doar daca mergi cu masina. Funda?