| Sunny21 a întrebat:

Se merita sa fi reprezentant avon? Ma poate lamurii si pe mine cineva care este reprezentant cum sta treaba cu plata si comenzile.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marya52 a răspuns:

Dupa parerea mea se merita. Si eu sunt reprezentant de 4 luni si merge foarte bine.Plata iti ajunge in colet cu prima comanda si ai la dispozitie 15 zile sa o platesti. Daca trec 15 zile dupa vreau 4-5 zile in plus platesti taxa de vreo 5 lei.Comenzile daca sunt ma putin de 100 de lei platesti taxa de impachetare.Im primele patru comenzi primesti cadouri dupa care primestii reduceri in functie de pretul comenzii. Sper ca te-am ajutat. Fundita pliz:*

| adee25 a răspuns (pentru Marya52):

Si cum platesti comanda(ca reprezentatnt avon)?

2 răspunsuri:
| PisicaFIFI a răspuns:

Bineinteles ca merita sa fii reprezentant Avon. Recomanzi produsele, comanzi produsele alese, le primesti, le distribui celor care le-au dorit si incasezi plata de la ei, apoi faci plata catre Avon. Aici te poti inscrie ca reprezentant: http://www.reprezentanti.com/