| mihay47 a întrebat:

Se poarta margele la barbati? exemplu:rozariu maro la barbati? se poarta?

Răspuns Câştigător
| Alicy a răspuns:

Dada! multi prieteni poarta si dinalaa fosforescent, care straluceste pe intuneric laughing Ala maro de lemn e suuper si da se poarta!

3 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Depinde cu ce il porti, la un tricou cu imprimeu nu vine prea frumos, succes!happy Si da, poti purta, dar ai grija cum.

| IonutAxi a răspuns:

Se poarta.

| Anonim19999 a răspuns:

Culorile inchise se pot purta si la barbati ..margelele in functie de momdel daca crezi ca te reprezinta si iti plac asta nu mai tine de parerea altora happy