| Xenoverse a întrebat:

Se mai poarta blugii stramti la barbati?

Răspuns Câştigător
| SNAKECOM a răspuns:

Normal ca da. happy
Sunt ma moda si e okay.winking
Daca esti mai slab si mai inalt iti vin foarte bine.
Paiiii...Ti-as da niste sfaturi de moda dar na.....Nu stiu cum aratati. :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru SNAKECOM):

Sunt okay, ă? Deci îți place să vezi funduri de băieți, ă? Ia spune, de ce îi faci tu cu ochiul?
Scoți limba gândindu-te la cum arată el, ă?

Cineva e homo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare că ai primit FUNDiță de la el.

fagoților ce sunteți!

| GoodDay9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Blugii largi nu se mai poarta, nici macar cei ce canta muzica rap nu ii mai poarta. Imi aduc aminte de copilarie, cand eram mai tanar, si cand ma duceam, ma opream la primul stand unde erau jeansi largi, si imi cumparam. Acum sincer nu i-as mai purta, in schimb jeansii skinny dau un look sa zic asa mai elegant, stau super pe o pereche de ghete, tenesi, mocasini etc. Acum depinde si cat de skinny sunt acesti jeansi, care depind si de marimi. Multi baieti iau acea pereche cu 1 marime chiar doua mai mici, si arata parca ar fi niste fete. Am si eu 3 perechi de skinny jeans, dar sunt in limita bunului simt de skinny, daca ma intelegi happy.

| SNAKECOM a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prost? :*

| SNAKECOM a răspuns (pentru anonim_4396):

Fagotilor lol... tongue

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La adolescenti se mai poarta la barbati nu

| DeliaCute a răspuns:

Nu frate wtf! Nu cred ca ai vrea să îți stea strâmți pe posterior și să arați de la spate ca o superba domnișoară care face poftă băieților.Acum serios, blugii în cazul băieților trebuie purtați doar cei care nu conțin elaston (adică cei care stau mulati). Arăta oribil și puțin a homo, scuza-ma ca îți zic dar sunt sinceră.

| GoodDay9 a răspuns (pentru DeliaCute):

De parca skinny jeans sunt facuti doar pentru fete.
Sunt jeansi skinny fit, de astia am eu 3 perechi.
Sunt alta categorie de jeansi super skinny, perechea asta nu ar trebui noi baietii sa o purtam. Pe mine nu ma avantajeaza o pereche de jeansi normali, pentru ca nu sunt asa de inalt, am o talie joasa, am 1.70 inaltime, si o pereche de jeansi normali, m-ar face sa arat mai mic de cat sunt. E bine ca s-au inventat aceasta pereche de jeansi, imi mai alungesc picioarele, par si eu mai inalt big grin.

| GoodDay9 a răspuns (pentru DeliaCute):

Si sa fim seriosi, daca iti achizitionezi o pereche de jeansi skinny cu un numar chiar doua numere mai mici, de cat trebuie, aici este vorba si in cazul baietilor si fetelor, normal ca baiatul va parea prea homo, cu posteriorul prea mult la vedere.
Cand tii probezi simti daca te strang pe picior, si inca putin si iti iese posteriorul mult la ''vedere''. Si ce chin pe aia/alea care au jeansi cu 1 numar doua mai mici, cand vor sa se duca sa-si faca nevoile fiziologice big grin laughing.

| Xenoverse explică (pentru DeliaCute):

Cum zice si Good Day 9, blugii stramti mai poarta si barbati

| GoodDay9 a răspuns (pentru Xenoverse):

Asa este man, sunt must have'ul baietilor, daca ai picioarele subtiri atunci ai nevoie de acesti jeansi. Pentru ca o pereche normala iti vor fi prea largi pe tine.

| GoodDay9 a răspuns:

Da se poarta.dar depinde cat de skinny jeans sunt. Cand te duci sa iti cumperi o pereche de jeansi, si sa zicem iti probezi doua marimi diferite gen: 31/32, sa nu iti alegi marimea 31 chiar daca iti poti inchide nasturul, sigur vei observa ca pe vor strange pe picior, si pe fund vor arata ca la fete. Nu ii inteleg pe unii baieti, care isi iau jeansii mult prea skinny, desi ii strang pe picior...

| DabiJaWL a răspuns:

Normal ca se mai poarta. Ce intrebari de ca*** aveti laughing)) Aia o sa se poarte 100 de ani de acum incolo. Sunt mult mai eleganti, asta in limita bunului simt

| bestbuy a răspuns:

Nu, doar daca esti gay!

| alexandrastietotul a răspuns:

Buna:*
normal blugi stramti ii poarta adolescenti insa nu iese din comun si pebtru barbati, dar ar fi ceva mai bun nici largi dar niiici foarte stramti
Conteaza cum ii place tie cum iti sta nu parerea lumi
O zi buna

| cami2002 a răspuns:

Desigur