| afrodita3333 a întrebat:

Se poat modifica blugi? Am niste blugi negrii marimea 30 si sunt cam largi sus la talie si putin pe picio ii pot duce la croitor?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sigur, ii poti duce sa ti-i modifice dar, este o problema : trebuie' sa cauti si sa gasesti un croitor! --- practicantii meseriei au cam disparut de pe piata serviciilor din cauza ofertei mare de pe piata hainelor "de-a gata". Numai bine!

| PinkPanther a răspuns:

Da, un croitor bun poate sa ii modifice

| CRAZYafterYou a răspuns:

Da.Desigur. I poti duce. Si eu am avut unii care imi erau mai largi, i-am dus si mi-a modificat. Sa i porti sanatoasa.

| funyartist a răspuns:

Da ii poți duce. Croitorii pot face aproape orice. Cu siguranță îți va rezolva blugi funda?