| VladAntonio a întrebat:

Se poate face epilare definitiva in zona inghinală la bărbați?
- păreri PRO sau CONTRA?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu exista epilare definitiva nici la barbati si nici la femei, fiindca parul creste hormonal, chiar daca temporar este eliminat, iar ritimul de crestere este incetinit.
Sunt "contra" pentru epilarea masculina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se poate la femei de ce sa nu se poata si la barbati?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai se poate, insa nu o sa fie chiar definitiva, doar mai incetinita.

| Freya1 a răspuns:

Se poate face.Doar sa nu te astepti ca nu iti va mai creste de loc.Va mai creste doar ca cu timpul mai încet.

| Sofer a răspuns:

Se face și la bărbați și la femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate. Eu sunt pro, epilatul lasa piele fina si mie imi place pielea fina ca de bebelus atat la femei cat si la barbati.

| Gabylucachi a răspuns:

Doar daca esti bătrân, daca esti tanar acei hormoni de crestere nu se vor oprii nici daca vei vrea asta, si in plus e prea multă muncă