| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Despre epilare definitiva la bărbați ce părere aveți. În zonele:
- subraț
- picioare, mâini, brațe tot corpul inclusiv abdomen.
- zona intimă și inghinală nu știu dacă există epilare definitiva pentru astea

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La subtraț, piept și în zona inghinală este ok dar pe picioare și pe mâini, nu. După părerea mea, arată mult prea feminizați.

Răspuns utilizator avertizat
| LittlePoppy a răspuns:

Se poate. Si e indicat. Dar "definitiva" nu inseamna o singura sedinta. Parul va mai creste. Mai putin si mai rar. Repeti procedura de 2-3 ori. Depinde cat de des e parul tau.

| blooms a răspuns:

Salut,
barbatii, asemenea femeilor, aleg epilarea definitiva din considerente estetice, de pilozitate excesiva si pentru o mai buna igiena corporala.

Cele mai solicitate zone sunt axilele, spatele, gatul, bratele, umerii și pieptul.
Sigur ca poti face aproape orice zona a corpului.
Detalii si preturi gasesti aici...https://blooms.ro/servicii/epilare-definitiva-laser/
Succes!