| alinaWalina a întrebat:

Se poate merge la scoala cu genul acesta de maieu?
http://www.rbk.ro/images/products/maieu_reebok_fete_vtc_ sl_k18756_1.jpg
mersi

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

La mine in scoala se vine si cu maieuri gen: http://www.darida.ro/......a_zoom.jpg
Daca porti un bolero decent peste, nu vad nicio problema.:)

18 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, de ce nu. Acum depinde si de scoala si de profesori, daca nu ai uniforma nu vad de ce nu ar merge.

| T30D0RA a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Corinne a răspuns:

Da de ce nu?
Nu cred ca este atat de vulgar.Important e si cum il asortezi si sa nu ai un decolteu foarte adanc, in rest acest gen de maieu un, una il ador love struck

| SweetCandy a răspuns:

Pai depinde de cerintele cesolii.la mine nustraight face

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La care scoala? laughing

| JustMe a răspuns:

La mine la scoala n'ar fi o problemalaughing

| Xonia a răspuns:

La mine la scoala in niciun caz
Adica la mine in scoala se vine in uniforma

| candycarrie a răspuns:

Mi se pare super okbatting eyelashes

| ELD a răspuns:

Depinde daca ai un sacou sa-l acopere, dahappy...

| shadovv a răspuns:

Da, dar sincer arata urat. prea cocalar

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Depinde de scoala.
Azi pe cei cu pantaloni 3 sferturi la mine i-a trimis acasa.

Am fost cu ceva genul in ultima zi de scoala.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

da, dc nu? e vara, caldlaughing

| niko_7262 a răspuns:

O pai dc mai ai si ora de sport e mai mult decat perfect.Sti cum e, mai ales dc e vara, dupa ora, poti sa-l dai jos, cu pretextul ca iti e cald. Daca esti la liceu, no problemo.
Eu zic ca merge.
bafta:*

| Mara_4803 a răspuns:

Dar mergi cu maieu pese haine?laughinglaughinglaughinglaughing

| HoopaScz a răspuns:

Depinde daca iti cere uniforma nu daca nu iti cere poti purta

Răspuns utilizator avertizat
| loveme_4308 a răspuns:

Depinde de cerintele scoli,,,, adica de exemplu la mine la scoal nu ne da voie...