| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sutien push up fara burete? Vanzatoarea a spus ca nu, dar nu cred.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da! Push-up cu silicon si sutien invizibil!
http://www.haine-bijuterii.com/lenjerie/sutiene-pushup-sutiene-silicon/

invizibil:
http://www.oferta9.ro/_poze/1/05/08/10073927128.jpg

2 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Nu se poate, pentru ca tocmai buretele ala ii da forma si sustine sanii astfel incat sa ii ridice.

| cosereanca a răspuns:

Daca femeile si barbatii ar trebui sa multumeasca vreunui tip de sutien, acesta este. Femeile cu sani mici au descoperit cu ajutorului sutienului push-up ca pot fi extrem de sexy si feminine si ca pot purta bluze decoltate fara a le fi teama de plat-bust. Cat despre barbati… nu mai e nevoie de nici un comentariu. Sutienul push-up este acela care are pernite suplimentare si este astfel croit incat sanii sunt ridicati si impinsi catre mijloc, creand un decolteu mult mai amplu, mai rotund, mai sexy. Desigur, un sutien push-up de calitate va crea o iluzie naturala de lifting si marire, spre deosebire de sutienele ieftine care nu fac decat sa ridice sanii pana-n gat si sa vulgarizeze decolteul. Poti recunoaste un sutien push-up de calitate prin croiala cupelor – taiate triunghiular –, prin amplasarea pernitelor (in lateral) pentru volum suplimentar si prin faptul ca pernitele pot fi indepartate.