| Andreyutza_1186 a întrebat:

Se pot spala gecutele din imitatie de piele? Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nu.pentru ca se ia pielea aia. darthinking cum vrei.

| porcelan a răspuns:

Da se poate. Chiar si la masina de spalat. Dar daca e murdar numai un pic pot sa stergi cu un burete ud si cu sapun dupa care clatesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu

| natasha_5716 a răspuns:

Da.eu am spalat o geaca la masinalaughing. si nu a patit nimic

| brokenpromise a răspuns:

Nu prea e indicat sa le speli, dar poti incerca sa le stergi cu un prosop imbibat cu apa si foarte putin detergent daca s-au murdarit, eu cel putin asa fac cu geaca mea si e foarte ok.
big hug