| xbuburuzax a întrebat:

Se potrivesc sandalele ortopedice (intr-o singura culoare, negre si cu ceva pietricele mici in fata) la o nunta?

2 răspunsuri:
| CryLulu a răspuns:

Depinde cu ce rochie le asortati, dar ganditi-va ca daca va simtiti bine in ele, nu mai conteaza ce cred altii. O idee oricum ar fi sa nu algeti sa purtati cu sandalele ortopedice rochii tip baby-doll sau gen sheath nu prea arata bine va recomand ceva largut si pana la genunchi sau mai lunga. Cu siguranta oricum o sa va simtiti foarte bine orice ati alege, distracie placuta.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Depind ce rochie, dar in principiu se potirvesc